سلام خدمت شما همراهان همیشگی در این پست سرویسی جدید رو به شما کاربران متحرم عرضه میکنیم به نام اکانت ترکیبی PSN یا اکانتهای هک شده PS4. خوب دوستان ما اول خدمتتون تعریفی از اکانت های ترکیبی رو ارایه میدیم.

اکانت هک شده PS4 : در واقع این اکانت ها اکانت سایر گیمرهای PlayStation میباشد که این افراد بازی ها را خریداری کرده و شما میتوانید فقط با داشتن مشخصات این اکانت آن بازی ها را در کنسول خود داشته باشید.بازی هایی که قیمت آن ها به صدها هزارتومن میرسد دیگر نیازی نیست تا هزینه های هنگفتی بابت اون ها بپردازید و اکانت های هک شده PS4 دقیقا مناسب شما میباشد.

https://telegram.me/pskade

  Telegram:


PSKADE

این اکانتهای PS4 هر کدام دارای چندین بازی مختلف میباشند.

استفاده از این اکانت ها هیچ آسیب و عواقبی برای یک کنسول پلی استیشن به همراه نخواهد داشت و تنها مشکلی که دارد این است که هیچ گارانتی ای در اختیار خریدار قرار نمیگیرد.

بسیاری از اکانت های ترکیبی شامل جدیدترین بازیهای روز دنیا هستند و حتی بصورت مزایده” نیز برای فروش قرار میگیرند و قیمتی بالاتر از ۲۰۰,۰۰۰ تومان را به خود اختصاص میدهند در حالی که خود ارائه دهنده آن را از یک منبع پخش کننده با هزینه ای کمتر از ۷۰۰۰۰ تومان تهیه کرده است.

به لطف برنامه محبوب Telegram و نسخه های جدید آن که امکان ساخت کانال (Channel) را به خود اختصاص داد و خود را از سایر برنامه ها در این زمینه متمایز کرد، این روز ها شاهد هستیم که بسیاری از کاربران حتی با سنی کم دست به فروش اکانت های ترکیبی زده اند. این کاربران اکانت های ترکیبی را از یک شخص دیگر با قیمت عادی خریداری میکنند در حالی که این قیمت عادی برای آن ها قیمت خرید است! به همین دلیل هزینه ای بالاتر را برای اکانت لحاظ میکنند و نام عناوین داخل اکانت را در کانال خود قرار داده و آن را به فروش میرسانند.

نتیجه نهایی این مطلب این است که درباره اکانت های ترکیبی PS4 اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. اکانت های ترکیبی برای کنسول شما هیچگونه ضرر و آسیبی به همراه ندارند و خطراتی مانند مسدود (Ban) شدن کنسول و اکانت شخصی، شما را تحدید نمیکنند. تنها عیب اینگونه اکانت ها نداشتن گارانتی و ضمانت است که نسبت به هزینه ای که آن را خریداری میکنید میتواند عیب چندان بزرگی نباشد.

اکانت هک PS4

برای اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام زیر مراجعه فرمایید.

https://telegram.me/pskade

  Telegram:


PSKADE

آموزش استفاده از اکانت ترکیبی

کانال جدید

دانلود فول آلبوم آهنگ های شایع

پروکسی لیست تلگرام آپدیت روزانه - تست شده مهر 98

چگونه یک اکانت PSN پلی استیشن را هک کنیم؟

اکانت ,ها ,های ,ترکیبی ,ps4 ,telegram ,اکانت های ,های ترکیبی ,این اکانت ,را به ,هک شده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مجله اینترنتی شایان Rahathagh.ir/راحت حق روشا مجد خسته تر از آنیم اشتراک بهترین مارک های آرایشی و بهداشتی Bitcoin help دانلود بهترین فایل های آموزشی و تحقیقی نمایندگی تعمیرات سامسونگ آیدا خشنودی فرد- شین کیوکوشین کاراته