چگونه یک اکانت psn, PS4 , PS3 , PS5 را هک یا کرک کرده و از بازیهای آن استفاده کنیم؟ این برنامه قدرتمند روسی که اکثر سایتهای فروش اکانت از آن جهت کرک و فروش اکانتهای بازی به دست آمده استفاده میکنند. با توجه به PlayStation Network @ Home ، یک برنامه جدید ممکن است به هکرها اجازه دهد هر شخصی را که دوست دارند از PSN ممنوع یا ممنوع الخروج کنند.

2) ما می توانیم کلیه ترافیک ارسال شده و دریافت شده توسط PlayStation3 را اصلاح کنیم

سرورهای PSN تخلف TOS را تشخیص می دهند و پایگاه داده آنلاین کاربر را برای اتصالات شناخته شده بر اساس شناسه بررسی می کنند. کاربر و کنسول های او که واقعاً مالک شناسنامه هستند ممنوع اعلام می شود.

اگر این شایعه به اثبات برسد ، ممکن است فقط زمان لازم باشد تا تمام صاحبان پلی استیشن خود را از شبکه بازی های سونی ممنوع اعلام کنند:

حتی ممکن است یک برنامه ساده ویندوز که ALL ID را پشت سر می گذارد ممکن باشد. 24 ساعت و هر کنسول در سراسر جهان ممنوع خواهد بود.

کسانی از شما که سعی در تایپ کردن با صفحه کلید PS4 روی صفحه دارید ، می دانید چقدر دشوار است. خوشبختانه ، شما می توانید با استفاده از تلفن هوشمند خود تجربه تایپ را آسان تر کنید. برنامه PS4 Second Screen را در Apple App Store یا Google Play Store بارگیری کنید ، بنابراین مطمئن شوید که تلفن و PS4 شما در همان شبکه Wi-Fi وصل شده اند.

دانلود فول آلبوم آهنگ های شایع

پروکسی لیست تلگرام آپدیت روزانه - تست شده مهر 98

چگونه یک اکانت PSN پلی استیشن را هک کنیم؟

، ,ممنوع ,یک ,psn ,برنامه ,ممکن ,ممکن است ,را هک ,ممنوع اعلام ,پلی استیشن ,یک برنامه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مشاور امور گمرکی و ترخیص کالا happy-school moarefi مود و درگیریایه جکسمی ಠ_ಠ مبل اقساطی بلاگ صدرا محبی خواه سازمان بین المللی دانشگاهیان داوود کاظمی نیا دانلود کتاب نگرشی بر طیف سنجی برهمن موثق